Kotík Jan (Turnov 1916 - 2002 Berlín)
Bez názvu, signováno a datováno vpravo dole tužkou Jan Kotík 1956/II, kombinovaná technika/papír, 58 x 28 cm, sklo, rám (Šm)
24.11.2018 - 14:00
CZK 18.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 12.000,-
Aukce: | Výtvarné umění a starožitnosti |
Datum: | 24.11.2018 - 14:00 |
Místo konání aukce: | Praha |
Prohlídka: | 19.11. - 24.11.2018 |