Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 317

Gross František (Nová Paka 1909 - 1985 Praha)

Slavnost v laguně, signováno a datováno vpravo dole tužkou F. Gross 74, vlevo dole číslováno tužkou 24/70, barevná litografie/papír, 31 x 56 cm (Šm)

24.11.2018 - 14:00

Odhadní cena:
CZK 8.000,-
Vyvolávací cena:
CZK 5.000,-

Aukce: Výtvarné umění a starožitnosti
Datum: 24.11.2018 - 14:00
Místo konání aukce: Praha
Prohlídka: 19.11. - 24.11.2018