Čís. položky 280

Kaláb František (Brno 1908 - 1956 Brno)

Motiv z Říma, signováno a datováno vlevo dole F. Kaláb 40 (?), kombinovaná technika/papír fixovaný na kartonu, 47 x 34,5 cm (výřez pasparty), pasparta, sklo, rám (Šm)

24.11.2018 - 14:00

Dosažená cena: **
CZK 14.000,-
Odhadní cena:
CZK 12.000,-
Vyvolávací cena:
CZK 9.000,-

Aukce: Výtvarné umění a starožitnosti
Typ aukce: Salónní aukce
Datum: 24.11.2018 - 14:00
Místo konání aukce: Praha
Prohlídka: 19.11. - 24.11.2018