Kaláb František (Brno 1908 - 1956 Brno)
Motiv z Říma, signováno a datováno vlevo dole F. Kaláb 40 (?), kombinovaná technika/papír fixovaný na kartonu, 47 x 34,5 cm (výřez pasparty), pasparta, sklo, rám (Šm)
24.11.2018 - 14:00
- Dosažená cena: **
CZK 14.000,-
CZK 12.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 9.000,-
Aukce: | Výtvarné umění a starožitnosti |
Datum: | 24.11.2018 - 14:00 |
Místo konání aukce: | Praha |
Prohlídka: | 19.11. - 24.11.2018 |