Rybička Josef (Praha 1817 - 1872 Praha)
Pohled na Prahu, značeno ve štočku vpravo dole gest. von Rybička, předloha V. Morstadt a C. Croll, kolorovaný lept/papír, 22,5 x 80 cm, zahnědlý papír, lehce poškozeno, sklo, rám (Šm)
24.11.2018 - 14:00
CZK 30.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 18.000,-
Aukce: | Výtvarné umění a starožitnosti |
Datum: | 24.11.2018 - 14:00 |
Místo konání aukce: | Praha |
Prohlídka: | 19.11. - 24.11.2018 |