Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 236

Richter Carl August (1770 - 1848)

Nové Město, Vyšehrad a Smíchov - pohled z jihozápadu, značeno ve štočku vpravo dole Radirt von Professor C. A. Richter, předloha V. Morstadt a J. Šembera, kolorovaný lept/papír, 42 x 55 cm, na papíře drobné skvrny, zahnědlý papír, stopy starší adjustace, lehce poškozené okraje listu (Šm)

24.11.2018 - 14:00

Dosažená cena: **
CZK 15.000,-
Odhadní cena:
CZK 25.000,-
Vyvolávací cena:
CZK 15.000,-

Aukce: Výtvarné umění a starožitnosti
Datum: 24.11.2018 - 14:00
Místo konání aukce: Praha
Prohlídka: 19.11. - 24.11.2018