Čís. položky 180

Volanek Raimund (1857-1924)

Krajina s řekou, signováno vpravo dole R. Volanek, olej/plátno, 36 x 58 cm, lehce poškozený rám (Šm)

24.11.2018 - 14:00

Odhadní cena:
CZK 15.000,-
Vyvolávací cena:
CZK 10.000,-

Volanek Raimund (1857-1924)

Aukce: Výtvarné umění a starožitnosti
Typ aukce: Salónní aukce
Datum: 24.11.2018 - 14:00
Místo konání aukce: Praha
Prohlídka: 19.11. - 24.11.2018