Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 167

Burgaritzky Josef (1836 - 1890)

Alpská krajina, signováno vpravo dole Burgaritzky, olej/plátno fixované na druhotném plátně, 68,5 x 105,5 cm, lehce poškozená malba a rám (Šm)

24.11.2018 - 14:00

Dosažená cena: **
CZK 36.000,-
Odhadní cena:
CZK 50.000,-
Vyvolávací cena:
CZK 28.000,-

Aukce: Výtvarné umění a starožitnosti
Datum: 24.11.2018 - 14:00
Místo konání aukce: Praha
Prohlídka: 19.11. - 24.11.2018