Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 159

Středoevropský malíř 19. století

Nerovný pár, označeno vlevo dole nečitelně, olej/dřevo, 14 x 18,5 cm, lehce poškozeno (Šm)

24.11.2018 - 14:00

Odhadní cena:
CZK 15.000,-
Vyvolávací cena:
CZK 10.000,-

Aukce: Výtvarné umění a starožitnosti
Datum: 24.11.2018 - 14:00
Místo konání aukce: Praha
Prohlídka: 19.11. - 24.11.2018