Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 158

Středoevropský malíř 3. čtvrtiny 19. století

Na odchodu, monogramováno vpravo dole (monogram neidentifikován), olej/plátno (není napnuté na napínacím rámu), 33 x 26,5 cm, lehce poškozená malba (Šm)

24.11.2018 - 14:00

Odhadní cena:
CZK 30.000,-
Vyvolávací cena:
CZK 20.000,-

Aukce: Výtvarné umění a starožitnosti
Datum: 24.11.2018 - 14:00
Místo konání aukce: Praha
Prohlídka: 19.11. - 24.11.2018