Čís. položky 154

Středoevropský malíř 2. poloviny 18. století

Portrét vojáka, nesignováno, olej/plátno fixované na druhotném plátně, 65 x 50 cm, lehce poškozená malba (Šm)

24.11.2018 - 14:00

Dosažená cena: **
CZK 20.000,-
Odhadní cena:
CZK 30.000,-
Vyvolávací cena:
CZK 20.000,-

Aukce: Výtvarné umění a starožitnosti
Typ aukce: Salónní aukce
Datum: 24.11.2018 - 14:00
Místo konání aukce: Praha
Prohlídka: 19.11. - 24.11.2018