Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 112

Hájek Miloslav (Praha 1927 - 2010)

Bez názvu, signováno a datováno vlevo dole M. Hájek 63, olej/sololit, 52 x 62,5 cm, lišta (Šm)

24.11.2018 - 14:00

Odhadní cena:
CZK 60.000,-
Vyvolávací cena:
CZK 40.000,-

Aukce: Výtvarné umění a starožitnosti
Datum: 24.11.2018 - 14:00
Místo konání aukce: Praha
Prohlídka: 19.11. - 24.11.2018