Vacátko Ludvík (Simmering 1873 - 1956 Praha)
Žně, signováno vlevo dole Vacátko, olej/karton, 75 x 55 cm, lehce poškozený rám (Šm)
24.11.2018 - 14:00
- Dosažená cena: **
CZK 110.000,-
CZK 50.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 32.000,-
Aukce: | Výtvarné umění a starožitnosti |
Datum: | 24.11.2018 - 14:00 |
Místo konání aukce: | Praha |
Prohlídka: | 19.11. - 24.11.2018 |