Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 30

Kafka Vilém (Kopidlno 1887)

Ulice v Collioure, signováno a datováno vpravo dole Kafka 1926, olej/plátno, 45 x 37,5 cm, rám (Šm)

24.11.2018 - 14:00

Dosažená cena: **
CZK 13.000,-
Odhadní cena:
CZK 12.000,-
Vyvolávací cena:
CZK 8.000,-

Kafka Vilém (Kopidlno 1887)

Aukce: Výtvarné umění a starožitnosti
Datum: 24.11.2018 - 14:00
Místo konání aukce: Praha
Prohlídka: 19.11. - 24.11.2018