Čís. položky 25

Diernhöfer Willi (Norimberk 1904 - 1989 Ingolstadt)

Taormina, signováno vpravo dole Willi Diernhöfer, olej/plátno, 47 x 59 cm, lehce poškozený rám (Šm)

24.11.2018 - 14:00

Odhadní cena:
CZK 12.000,-
Vyvolávací cena:
CZK 8.000,-

Aukce: Výtvarné umění a starožitnosti
Datum: 24.11.2018 - 14:00
Místo konání aukce: Praha
Prohlídka: 19.11. - 24.11.2018