Čís. položky 23

Voelckerling Fred (1872 - 1945)

Na projížďce v parku, signováno a datováno vpravo dole Fred Voelckerling 1927, olej/plátno, 53,5 x 48 cm (Šm)

24.11.2018 - 14:00

Odhadní cena:
CZK 25.000,-
Vyvolávací cena:
CZK 15.000,-

Aukce: Výtvarné umění a starožitnosti
Datum: 24.11.2018 - 14:00
Místo konání aukce: Praha
Prohlídka: 19.11. - 24.11.2018