Kojan Jan (Kojákovice u Třeboně 1886 - 1951 Lhota u Borovan)
Rybník ve vsi, signováno vpravo dole Kojan, olej/plátno, 50,5 x 70 cm, rám (Šm)
24.11.2018 - 14:00
CZK 20.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 14.000,-
Aukce: | Výtvarné umění a starožitnosti |
Datum: | 24.11.2018 - 14:00 |
Místo konání aukce: | Praha |
Prohlídka: | 19.11. - 24.11.2018 |