Čís. položky 22

Kojan Jan (Kojákovice u Třeboně 1886 - 1951 Lhota u Borovan)

Rybník ve vsi, signováno vpravo dole Kojan, olej/plátno, 50,5 x 70 cm, rám (Šm)

24.11.2018 - 14:00

Odhadní cena:
CZK 20.000,-
Vyvolávací cena:
CZK 14.000,-

Aukce: Výtvarné umění a starožitnosti
Datum: 24.11.2018 - 14:00
Místo konání aukce: Praha
Prohlídka: 19.11. - 24.11.2018