Čís. položky 21

Arnegger Alois (Vídeň 1879 - 1963)

Podzimní krajina, označeno vlevo dole A. Arnegger, olej/plátno fixované na kartonu, 40 x 71,5 cm, v minulosti pozměněný formát, restaurováno s retušemi (Šm)

24.11.2018 - 14:00

Dosažená cena: **
CZK 12.000,-
Odhadní cena:
CZK 18.000,-
Vyvolávací cena:
CZK 12.000,-

Aukce: Výtvarné umění a starožitnosti
Datum: 24.11.2018 - 14:00
Místo konání aukce: Praha
Prohlídka: 19.11. - 24.11.2018