Panuška Jaroslav (Hořovice 1872 - 1958 Kochánov)
U Luže (Pohled na Voletice), signováno vpravo dole tužkou Panuška, na zadní straně popsáno tužkou U Luže, olej/plátno, 63,5 x 87,5 cm, poškozený rám (Šm)
24.11.2018 - 14:00
CZK 100.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 70.000,-
Aukce: | Výtvarné umění a starožitnosti |
Datum: | 24.11.2018 - 14:00 |
Místo konání aukce: | Praha |
Prohlídka: | 19.11. - 24.11.2018 |