Čís. položky 18

Středoevropský malíř 1. poloviny 20. století

Zátiší se sumcem, nesignováno, olej/překližka, 41 x 61 cm, lehce poškozený rám (Šm)

24.11.2018 - 14:00

Odhadní cena:
CZK 22.000,-
Vyvolávací cena:
CZK 15.000,-

Aukce: Výtvarné umění a starožitnosti
Datum: 24.11.2018 - 14:00
Místo konání aukce: Praha
Prohlídka: 19.11. - 24.11.2018