Čís. položky 17

Šetelík Jaroslav (Tábor 1881 – 1955 Praha)

Pařez, signováno vpravo dole Jaroslav Šetelík, olej/plátno, 55 x 44,5 cm (Šm)

24.11.2018 - 14:00

Odhadní cena:
CZK 25.000,-
Vyvolávací cena:
CZK 15.000,-

Aukce: Výtvarné umění a starožitnosti
Datum: 24.11.2018 - 14:00
Místo konání aukce: Praha
Prohlídka: 19.11. - 24.11.2018