Čís. položky 16

Český malíř 1. poloviny 20. století

Pohled na Mnichovo Hradiště od zámku Klášter Hradiště nad Jizerou, signováno vpravo dole Bouška (?), olej/plátno fixované na druhotném plátně, 56 x 77 cm, lehce poškozený rám (Šm)

24.11.2018 - 14:00

Odhadní cena:
CZK 8.000,-
Vyvolávací cena:
CZK 5.000,-

Aukce: Výtvarné umění a starožitnosti
Datum: 24.11.2018 - 14:00
Místo konání aukce: Praha
Prohlídka: 19.11. - 24.11.2018