Čís. položky 13

Italský malíř 20. století

Švadlenka, signováno vlevo dole nečitelně, olej/karton fixovaný k adjustaci, 23 x 33 cm, poškozeno, pasparta, sklo, rám (Šm)

24.11.2018 - 14:00

Odhadní cena:
CZK 15.000,-
Vyvolávací cena:
CZK 10.000,-

Italský malíř 20. století

Aukce: Výtvarné umění a starožitnosti
Datum: 24.11.2018 - 14:00
Místo konání aukce: Praha
Prohlídka: 19.11. - 24.11.2018