Čís. položky 12

Nejtková Anina (Praha 1877)

Pivoňky, signováno vpravo dole A. Neytková, olej/plátno, 73 x 83 cm, rám (Šm)

24.11.2018 - 14:00

Odhadní cena:
CZK 20.000,-
Vyvolávací cena:
CZK 14.000,-

Nejtková Anina (Praha 1877)

Aukce: Výtvarné umění a starožitnosti
Datum: 24.11.2018 - 14:00
Místo konání aukce: Praha
Prohlídka: 19.11. - 24.11.2018