Čís. položky 11

Šindelář František (Čimelice 1887 - 1947 Moravské Budějovice)

Sedící děvčátko, signováno vpravo dole Šil, olej/plátno, 68 x 45,5 cm, lehce poškozený rám (Šm)

24.11.2018 - 14:00

Odhadní cena:
CZK 18.000,-
Vyvolávací cena:
CZK 12.000,-

Aukce: Výtvarné umění a starožitnosti
Datum: 24.11.2018 - 14:00
Místo konání aukce: Praha
Prohlídka: 19.11. - 24.11.2018