Čís. položky 10

Schadt Karel (Příbram 1888 - 1955)

Muchomůrky, signováno vpravo dole K. Schadt, olej/karton, 40 x 50 cm, lehce poškozený rám (Šm)

24.11.2018 - 14:00

Odhadní cena:
CZK 10.000,-
Vyvolávací cena:
CZK 7.000,-

Aukce: Výtvarné umění a starožitnosti
Datum: 24.11.2018 - 14:00
Místo konání aukce: Praha
Prohlídka: 19.11. - 24.11.2018