Čís. položky 9

Hůrka Otakar (Koloděje 1889 - 1966)

Zima na vsi, signováno vpravo dole Otakar Hůrka, olej/karton, 34,5 x 44,5 cm, lehce poškozená malba a rám (Šm)

24.11.2018 - 14:00

Dosažená cena: **
CZK 5.000,-
Odhadní cena:
CZK 8.000,-
Vyvolávací cena:
CZK 5.000,-

Aukce: Výtvarné umění a starožitnosti
Datum: 24.11.2018 - 14:00
Místo konání aukce: Praha
Prohlídka: 19.11. - 24.11.2018