Čís. položky 8

Malý František (Litomyšl 1900 - 1980 Brno)

Domečky z karet, signováno a datováno dole uprostřed F. Malý 44, olej/překližka, 35,5 x 42 cm, lehce poškozená malba, sklo, rám (Šm)

24.11.2018 - 14:00

Dosažená cena: **
CZK 45.000,-
Odhadní cena:
CZK 30.000,-
Vyvolávací cena:
CZK 20.000,-

Aukce: Výtvarné umění a starožitnosti
Datum: 24.11.2018 - 14:00
Místo konání aukce: Praha
Prohlídka: 19.11. - 24.11.2018