Čís. položky 7

Holárek Emil (Louny 1867 - 1919 Louny)

Zátiší se zeleninou, signováno vlevo dole Emil Holárek, olej/plátno, 38 x 56 cm, lehce poškozený rám (Šm)

24.11.2018 - 14:00

Odhadní cena:
CZK 20.000,-
Vyvolávací cena:
CZK 14.000,-

Aukce: Výtvarné umění a starožitnosti
Datum: 24.11.2018 - 14:00
Místo konání aukce: Praha
Prohlídka: 19.11. - 24.11.2018