Čís. položky 6

Famíra Emanuel (Hlinsko 1900 - 1970 Praha)

Stodoly v zimě, signováno a datováno vpravo dole Famíra 63, olej/plátno fixované na sololitu, 25 x 55 cm, rám (Šm)

24.11.2018 - 14:00

Odhadní cena:
CZK 6.000,-
Vyvolávací cena:
CZK 4.000,-

Aukce: Výtvarné umění a starožitnosti
Datum: 24.11.2018 - 14:00
Místo konání aukce: Praha
Prohlídka: 19.11. - 24.11.2018