Čís. položky 5

Nechleba Vratislav (Praha 1885 - 1965 Praha)

Dvojice v ateliéru, signováno a datováno vpravo dole V. Nechleba f. 1916, olej/plátno, 31 x 23 cm (Šm)

24.11.2018 - 14:00

Odhadní cena:
CZK 30.000,-
Vyvolávací cena:
CZK 20.000,-

Aukce: Výtvarné umění a starožitnosti
Datum: 24.11.2018 - 14:00
Místo konání aukce: Praha
Prohlídka: 19.11. - 24.11.2018