Čís. položky 4

Wildhagen Fritz (1878 - 1956)

Slunce v lese, signováno vlevo dole Wildhagen, olej/plátno, 70 x 80,5 cm, rám (Šm)

24.11.2018 - 14:00

Dosažená cena: **
CZK 8.000,-
Odhadní cena:
CZK 12.000,-
Vyvolávací cena:
CZK 8.000,-

Wildhagen Fritz (1878 - 1956)

Aukce: Výtvarné umění a starožitnosti
Datum: 24.11.2018 - 14:00
Místo konání aukce: Praha
Prohlídka: 19.11. - 24.11.2018