Čís. položky 2

Kasparides Eduard (Křenov 1858 - 1926 Gleinchenberg)

Krajina při západu slunce, signováno vpravo dole E. Kasparides, olej/plátno (není napnuté na napínacím rámu), 19,5 x 29,5 cm, lehce poškozeno (Šm)

24.11.2018 - 14:00

Dosažená cena: **
CZK 11.000,-
Odhadní cena:
CZK 12.000,-
Vyvolávací cena:
CZK 8.000,-

Aukce: Výtvarné umění a starožitnosti
Datum: 24.11.2018 - 14:00
Místo konání aukce: Praha
Prohlídka: 19.11. - 24.11.2018