Čís. položky 1

Beran Bruno (Brno 1888 - 1979 Palma de Mallorca)

Deštivý den, signováno vlevo dole B. Beran, na napínacím rámu popsáno autorem Regentag, olej/plátno, 61 x 46 cm, sklo, rám (Šm)

24.11.2018 - 14:00

Dosažená cena: **
CZK 22.000,-
Odhadní cena:
CZK 30.000,-
Vyvolávací cena:
CZK 22.000,-

Aukce: Výtvarné umění a starožitnosti
Datum: 24.11.2018 - 14:00
Místo konání aukce: Praha
Prohlídka: 19.11. - 24.11.2018