Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 194-022722/0008

Joseph Kastner

(Wien 1871- 1936) "Porträt eines bärtigen Mannes", rechts oben signiert und datiert J. Kastner Roma 1885, Öl auf Papier, kaschiert auf Karton, ca. 46 x 34 cm, gerahmt

Expert: Christian Wiesinger Christian Wiesinger

16.08.2017 - 16:03

Vyvolávací cena:

Joseph Kastner

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 17.00
linz@dorotheum.at

+43 732 773132 74
Aukce: Kunst und Antiquitäten
Datum: 16.08.2017 - 16:03
Místo konání aukce: Linz
Prohlídka: online