Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 517

Peter Sengl *

(Steiermark 1945 geb.) "Blumenohrenspitzung", signiert P. Sengl, datiert 1988, Mischtechnik auf Papier,61 x 47 cm, ohne Rahmen

Expert: Christian Tschuk Christian Tschuk

28.11.2018 - 14:00

Vyvolávací cena:

Peter Sengl *

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 17.00
klagenfurt@dorotheum.at

+43 463-51 22 67 72
Aukce: Kunst, Antiquitäten und Schmuck
Datum: 28.11.2018 - 14:00
Místo konání aukce: Klagenfurt
Prohlídka: 21.11. - 28.11.2018