Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 481

Alfred Hrdlicka *

(Wien 1928-2009) Farblithografie, signiert Hrdlicka, die Nr.44/300, 56,5 x 77 cm, gerahmt, verglast, Blatt partiell mit Knickstellen

Expert: Christian Tschuk Christian Tschuk

28.11.2018 - 14:00

Vyvolávací cena:

Alfred Hrdlicka *

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 17.00
klagenfurt@dorotheum.at

+43 463-51 22 67 72
Aukce: Kunst, Antiquitäten und Schmuck
Datum: 28.11.2018 - 14:00
Místo konání aukce: Klagenfurt
Prohlídka: 21.11. - 28.11.2018