Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 393

Hans Staudacher *

(St. Urban 1923 geb.) "Ohne Titel", signiert Staudacher, datiert 85, Mischtechnik auf Papier, Ausschnitt 30 x 21 cm, gerahmt, verglast

Expert: Christian Tschuk Christian Tschuk

28.11.2018 - 14:00

Dosažená cena: **
EUR 1.300,-
Vyvolávací cena:

Hans Staudacher *

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 17.00
klagenfurt@dorotheum.at

+43 463-51 22 67 72
Aukce: Umění, starožitnosti a šperky
Datum: 28.11.2018 - 14:00
Místo konání aukce: Klagenfurt
Prohlídka: 21.11. - 28.11.2018