Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 333

Heinz Peter Maya *

Heinz Peter Maya * - Kunst, Antiquitäten und Schmuck

(Villach 1944-2012) "Ohne Titel", signiert Maya, Mischtechnik, Collage, 28,5 x 19,5 cm, gerahmt, verglast

Expert: Christian Tschuk Christian Tschuk

28.11.2018 - 14:00

Vyvolávací cena:

Heinz Peter Maya *

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 17.00
klagenfurt@dorotheum.at

+43 463-51 22 67 72
Aukce: Kunst, Antiquitäten und Schmuck
Datum: 28.11.2018 - 14:00
Místo konání aukce: Klagenfurt
Prohlídka: 21.11. - 28.11.2018