Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 138-062198/0003

Künstler Anfang 20. Jhdt.*

Winterlandschaft, undeutlich signiert A. Gabris (?), Öl auf Leinwand, 60 x 80 cm, ohne Rahmen, (Wi)

Expert: Mag. Susanne Winter Mag. Susanne Winter
+43-1-515 60-375

susanne.winter@dorotheum.at

09.08.2017 - 17:15

Vyvolávací cena:

Künstler Anfang 20. Jhdt.*

+43-1-515 60-375

susanne.winter@dorotheum.at

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Bilder
Datum: 09.08.2017 - 17:15
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: 04.08. - 09.08.2017