Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 138-046174/0004 -

Konrad Petrides

Konrad Petrides - Obrazy

(Wien 1864-1943) Hochstrasse im Gebirge, signiert und datiert K. Petrides 1906, Aquarell auf Papier, 31 x 23 cm, Passep., gerahmt,(Hu)

Expert: Dr. Brigitte Huck Dr. Brigitte Huck
+43-1-515 60-378

09.08.2017 - 17:16

Dosažená cena: **
EUR 130,-
Vyvolávací cena:

Konrad Petrides

+43-1-515 60-378

Horká linka kupujících Po-Pá: 10.00 - 17.00

Aukce: Obrazy
Datum: 09.08.2017 - 17:16
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: 04.08. - 09.08.2017