Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 45

Hans Bischoffshausen *

(Feld a. See, Kärnten, 1927-1987) "Ohne Titel", signiert Bischoffshausen, datiert 84, Zellzement, Dispersion auf Karton, auf Karton fixiert, 49,5 x 32 cm, gerahmt, verglast

Expert: Christian Tschuk Christian Tschuk

28.11.2018 - 14:00

Dosažená cena: **
EUR 4.500,-
Vyvolávací cena:
EUR 3.000,-

Hans Bischoffshausen *

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 17.00
klagenfurt@dorotheum.at

+43 463-51 22 67 72
Aukce: Kunst, Antiquitäten und Schmuck
Datum: 28.11.2018 - 14:00
Místo konání aukce: Klagenfurt
Prohlídka: 21.11. - 28.11.2018