Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 42

Carl Fahringer *

(Wr. Neustadt 1874-1952 Wien) "Gämsen", signiert C Fahringer, Gouache auf Papier, auf Karton kaschiert, 33 x 19 cm, gerahmt, verglast, Rahmen mit Mängel

Expert: Christian Tschuk Christian Tschuk

28.11.2018 - 14:00

Dosažená cena: **
EUR 1.000,-
Vyvolávací cena:
EUR 1.000,-

Carl Fahringer *

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 17.00
klagenfurt@dorotheum.at

+43 463-51 22 67 72
Aukce: Umění, starožitnosti a šperky
Datum: 28.11.2018 - 14:00
Místo konání aukce: Klagenfurt
Prohlídka: 21.11. - 28.11.2018