Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 138-062088/0014

Friedrich Alois Maria Antoniacomi *

(Bozen 1880-1975 Innsbruck) "Hof in Layen bei Klausen/Tirol", laut rückseitiger Betitelung, signiert datiert und bezeichnet F. Antoniacomi (1)910 Layen, Öl auf Karton, 43 x 58 cm, gerahmt, (Wi)

Expert: Mag. Susanne Winter Mag. Susanne Winter
+43-1-515 60-375

susanne.winter@dorotheum.at

09.08.2017 - 17:21

Vyvolávací cena:

+43-1-515 60-375

susanne.winter@dorotheum.at

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Obrazy
Datum: 09.08.2017 - 17:21
Místo konání aukce: Vídeň | Palais Dorotheum
Prohlídka: 04.08. - 09.08.2017