Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 138-062076/0002

Künstler um 1900

Rabbiner beim Talmudstudium, unleserlich signiert ..... Kuzmovicz, Öl auf Leinwand auf Karton, 48 x 41 cm, gerahmt, (Wi)

Expert: Mag. Susanne Winter Mag. Susanne Winter
+43-1-515 60-375

susanne.winter@dorotheum.at

09.08.2017 - 17:25

Dosažená cena: **
Vyvolávací cena:

Künstler um 1900

+43-1-515 60-375

susanne.winter@dorotheum.at

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Obrazy
Datum: 09.08.2017 - 17:25
Místo konání aukce: Vídeň | Palais Dorotheum
Prohlídka: 04.08. - 09.08.2017