Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 74

Heinrich Josef Wertheim

Heinrich Josef Wertheim - Umění, starožitnosti a šperky

Wien 1875-1945 "Kahlenbergdörfl und Leopoldsberg", Öl auf Hartfaserplatte, ca. 49 x 60 cm, signiert, gerahmt

Expert: Günter Klaps Günter Klaps
+43-2742-353 425

guenter.klaps@dorotheum.at

05.12.2018 - 15:00

Dosažená cena: **
EUR 625,-
Vyvolávací cena:

Heinrich Josef Wertheim

+43-2742-353 425

guenter.klaps@dorotheum.at

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 16.00
st.poelten@dorotheum.at

+43 2742 35 34 25
Aukce: Umění, starožitnosti a šperky
Datum: 05.12.2018 - 15:00
Místo konání aukce: St. Pölten
Prohlídka: 21.11. - 04.12.2018