Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 145-045975/0033

Zwei Altschliffbrillant Ohrgehänge zus. ca. 1,70 ct

Rosegold 585, Silber ca. 800, Arbeit um 1900, in Etui, 4,4 gøx

Expert: Alessandra Thornton Alessandra Thornton
+43-1-515 60-204

juwelenauktion@dorotheum.at

14.12.2018 - 16:00

Dosažená cena: **
EUR 3.750,-
Vyvolávací cena:
EUR 2.200,-

+43-1-515 60-204

juwelenauktion@dorotheum.at

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Erlesener Schmuck - Weihnachtsauktion
Datum: 14.12.2018 - 16:00
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: 01.12. - 13.12.2018