Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 139-093818/0001

2 Jagdhunde,

Bronze, braune Patina, Marmorsockel, Länge 30 cm, 1. Drittel 20. Jh., (Lu)

Expert: Dr. Georg Ludwigstorff Dr. Georg Ludwigstorff
+43-1-515 60-363

antiquitaeten@dorotheum.at

08.08.2017 - 15:44

Vyvolávací cena:
EUR 360,-

2 Jagdhunde,

+43-1-515 60-363

antiquitaeten@dorotheum.at

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Antiquitäten
Datum: 08.08.2017 - 15:44
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: 03.08. - 08.08.2017