Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 195-036759/0052

A. Lieblang

(Deutsch, 1. Hälfte 20. Jahrhundert) See mit Gebirgslandschaft, signiert unten rechts: A. Lieblang, Öl auf Leinwand, ca. 33 x 40 cm, kleine Farbfehlstellen, Rahmen beschädigt

Expert: Gerhard Gafko Gerhard Gafko
+43-662-87 16 71-49

24.01.2019 - 15:00

Vyvolávací cena:

A. Lieblang

+43-662-87 16 71-49

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00, So: 9.00 - 13.00
clients-sbg@dorotheum.at

+43 662 871671 22
Aukce: Klenoty, umění a starožitnosti
Datum: 24.01.2019 - 15:00
Místo konání aukce: Salzburg
Prohlídka: 18.01. - 24.01.2019