Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 195-036718/0007

Rudolf Schrader

(Deutsch, 1853 geb.) Hirte mit Hund und weidenden Pferden in Landschaft, signiert unten rechts: R. Schrader, datiert: 1883, Öl auf Holz, ca. 20 x 27 cm, gerahmt Ruf 200

Expert: Richard Krautgartner Richard Krautgartner
+43-662-87 16 71-24

24.01.2019 - 15:00

Vyvolávací cena:

Rudolf Schrader

+43-662-87 16 71-24

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00, So: 9.00 - 13.00
clients-sbg@dorotheum.at

+43 662 871671 22
Aukce: Klenoty, umění a starožitnosti
Datum: 24.01.2019 - 15:00
Místo konání aukce: Salzburg
Prohlídka: 18.01. - 24.01.2019