Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 138-060618/0012

Karl Maria Schuster *

(Purkersdorf 1871-1953 Wien) Motiv aus der Ramsau, signiert, bezeichnet und datiert K. M. Schuster Ramsau 1924, Öl auf Karton, 68 x 51 cm, gerahmt, Rahmen stark beschädigt,(W)

Expert: Dr. Christl Wolf Dr. Christl Wolf
+43-1-515 60-377

22.01.2019 - 10:00

Vyvolávací cena:

Karl Maria Schuster *

+43-1-515 60-377

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Bilder - Saisoneröffnung
Datum: 22.01.2019 - 10:00
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: 15.01. - 22.01.2019